Primaria Giarmata

Judetul Timis


Sistemul de Informatii Schengen II

Structura

CONDUCERE

PRIMAR

ION DELVAI

SECRETAR

IOAN VALEANU

VICEPRIMAR

Administrativ

GUARD

FLOAREA SABOU

Sofer

Florin Milak

Secretariat Relatii cu publicul

Referent Relatii cu Publicul

Andreia Raluca Man

Contabilitate

Contabil

Maria Lupou

Operator rol

Maria Szeif

Sef Birou

Lia Mariana Musteti

Taxe si Impozite

Casier

Maria Paier

Casier (Agent Fiscal)

Irina Joacabine

Inspector Financiar

Pavel Ferdean

Inspector Financiar

Claudiu Mihalceanu

Jurist

Consilier Juridic

FLAVIUS IULIAN ENE

Urbanism si Amenajari Teritoriale

ARHITECT

INGINER CONSTRUCTOR

Dan Fologea

SECRETAR DACTILOGRAF

Mirela Angelica Vladau

Promotor

Promotor Local

Viorica Maciuc

Centrul Agricol

Referent Principal

Rodica Fonta

Cultura

Bibliotecara

Maria Bodiu

P O M P I E R I

Inspector Protectie Civila

Ioan Spoiala

Pompier

Titel Constantinescu

Sofer

Nicu Constantinescu

Asistenta Sociala

Referent asistent

Liliana Silvana Pascalau

Referent social

Florica Chioran

Referent superior

Pavel Ferdean

Stare Civila

Referent stare civila

Vasilica Luciana Arnaut

Resurse Umane

Referent Resurse Umane

Alina Felciuc

Gospodarie Anexa

Sofer

Ovidiu Albota

Politie Comunitara

Agent Comunitar

Caba Adrian Pavel

Agent Comunitar

Chelariu Vasile Adrian

Agent Comunitar

Ivan mihai Ioan

Agent Comunitar

Malita Marin Gheorghe

Agent Comunitar

Negrea Marcel Aurel

Agent Comunitar

Treier Stefan

Salubritate

Muncitor necalificat

Szilagyi Istvan

Muncitor necalificat

Szilagyi Ioan Marius

Sofer Autoutilitara

Borser Florin

Sofer Autoutilitara

Caruntu Vasile

Comisia economica, buget-finante

Membru

MARTIN GHEORGHE

Presedinte

TIUCH LENUTA

Secretar

Carabulia Ionel

Comisia juridica si de disciplina

Membru

BADEA CONSTANTIN

Presedinte

ROSIAN GAVRIL

Secretar

BUNESCU VIRGIL

Comisia pentru educatie, cultura, culte, religie si integrare europeana

Membru

RADIN ANA

Presedinte

LEUCA ADRIAN RAZVAN

Secretar

BODIU GHEORGHE

Comisia pentru urbanism si amenajarea teritoriului

Membru

Farkas Ioan Vasile

Presedinte

NITUCA VASILE

Secretar

DEJEU TRAIAN