Primaria Dumbrăviţa

Judetul Timis


Sistemul de Informatii Schengen II

Structura

Conducere

Primar

MALAC VICTOR

Viceprimar

MIKLOS ARPAD

Secretar

MARINCHI DIANA RAMONA

BIROU CONTABILITATE, TAXE SI IMPOZITE

INSPECTOR ASISTENT

SOLOMON ALINA

INSPECTOR DE SPECIALITATE

ROSU CAROLINA

INSPECTOR PRINCIPAL

DON ILONA

INSPECTOR SUPERIOR

CASIEAN IOLANDA

INSPECTOR SUPERIOR

MARCU RAMONA

INSPECTOR SUPERIOR

DITU ANDREEA DANIELA

REFERENT

COSTIN ZINCA

REFERENT

SUSTER ECATERINA

COMPARTIMENT DEZVOLTARE

INSPECTOR DE SPECIALITATE

NICOLAE CONSTANTIN

INSPETOR DE SPECIALITATE

GAL LADISLAU

INSPECTOR DE SPECIALITATE

GULER ALEXANDRU

BIROU URBANISM, AMENAJAREA TERITORIULUI

Inspector de specialitate

LAICHICI GEORGETA

Inspector de specialitate

WICK LOREDANA

INSPECTOR SUPERIOR

Arh. MUNTEANU LUMINIȚA GAROFIȚA

Referent de specialitate

c.arh. GHEORGHIU LAURA

SERVICIUL PUBLIC COMUNITAR LOCAL DE EVIDENTA PERSOANELOR

INSPECTOR PRINCIPAL

CSISZER LĂCRĂMIOARA

INSPECTOR PRINCIPAL

SZASZ MARIA

INSPECTOR ASISTENT

POPAZU ALINA

COMPARTIMENT PROIECTE EUROPENE

INSPECTOR DE SPECIALITATE

CRISTESCU LACRAMIOARA SIMONA

INSPECTOR DE SPECIALITATE

NEGURA VERGINIA

INSPECTOR DE SPECIALITATE

SCROB EVA

INSPECTOR DE SPECIALITATE

SONTEA MONICA

COMPARTIMENT ASISTENȚĂ SOCIALĂ

INSPECTOR

AIVĂNESEI CARMEN

INSPECTOR

GASPAR OANA

COMPARTIMENT AGRICOL

INSPECTOR ASISTENT

ZAHARIA ALINA-NICOLETA

INSPECTOR ASISTENT

SOIT LIUBISA SORIN

COMPARTIMENT RESURSE UMANE, SALARIZARE

INSPECTOR

GAL ENIKO

COMPARTIMENT ADMINISTRATIV

PAZNIC

GOLBAN GHEORGHE

INSPECTOR DE SPECIALITATE

ERDELY DANIELA

COMPARTIMENT CONSILIER JURIDIC

CONSILIER JURIDIC

LUP PATRICIA SIMONA

COMPARTIMENT POLITIE LOCALĂ

POLIȚIST LOCAL

SPERLEA CLAUDIU

POLIȚIST LOCAL

ROȘU IOAN ALEXANDRU

POLIȚIST LOCAL

DANCĂU DUMITRU

POLIȚIST LOCAL

HANCIG MIRCEA

POLIȚIST LOCAL

SZABO TRAIAN

POLITIST LOCAL

KORENYI ANDREI-SERGIU

POLITIST LOCAL

MELESCANU RICHARD VALENTIN

COMPARTIMENT ACHIZITII PUBLICE

INSPECTOR

KRISTA ROBERT

COMPARTIMENT SERVICII PUBLICE COMUNITARE

INSPECTOR DE SPECIALITATE

Albu Ioan Petru

COMPARTIMENT CULTURĂ

REFERENT CULTURAL

BALINT JOZSEF

COMPARTIMENT PATRIMONIU

INSPECTOR ASISTENT

BOTA CATALIN IONUT

INSPECTOR SUPERIOR

BLAGA LUCIAN MARIUS

COMPARTIMENT RELATII CU PUBLICUL

INSPECTOR DE SPECIALITATE

PRESNEANU ALINA SANDA

CONSILIER PERSONAL

INSPECTOR DE SPECIALITATE

SCROB REMUS VASILE