Primaria Azuga - www.primariaazuga.ro

Judetul Prahova


Sistemul de Informatii Schengen II

Structura

Conducere

Primar

Barbu Ciprian-George

Viceprimar

Petre Adrian

Secretar Oras

Lazar Alina-Georgiana

Administrator public

Arieşan Mircea

Compartimentul Audit Public Intern

Auditor

Burbea Elena

Compartimentul Administratie Publica Locala si Secretariat

Consilier

Grusea Roxana-Mihaela

Serviciul Economic

Sef Serviciu

Cirstea Ileana-Minodora

Compartimentul Financiar-Contabil

Consilier

Badila Gabriela

Consilier

Vacant

Referent

Fugaru Lidia-Ioana

Compartimentul Venituri

Consilier

Vacant

Consilier

Craciun Elena-Violeta

Consilier

Gaita Mariana

Consilier

Facalet Florina-Mihaela

Inspector de specialitate

Vacant

Casier

Ionita Mihaela-Nicoleta

Compartimentul Resurse umane

Consilier

Debreti Roxana-Elena

Serviciul Dezvoltare Urbana

Sef Serviciu (Arhitect Sef)

Petre Spiru-Adrian

Compartimentul Urbanism si Disciplina in Constructii

Inspector de specialitate

Vacant

Referent de specialitate

Tudor Ovidiu

Referent

Moraru Constantin

Compartimentul Tehnic, Investitii, Achizitii Publice, Managementul Proiectelor si Protectia Mediului

Consilier

Stohr Eduard-Corneliu

Consilier

Toma Georgeta

Consilier

Paraschivescu Marina

Consilier

Vacant

Consilier

Harapu Diana-Elena

Centrul National de Informare si Promovare Turistica Azuga

Consilier

Constantinescu Ligia

Consilier

Sivu Elena-Cristina

Consilier

Vacant

Compartimentul Informatica

Inspector de specialitate

Vasile Liviu

Compartimentul Informare si Relatii Publice

Consilier

Popa Ribana

Compartimentul Deservire generala

Sofer

Radovici Armando-Corvin

Ingrijitor

Facalet Daniela

Magaziner

Margarint Florina

Cabinetul Primarului

Consilier

Coman Madalina-Elena

Serviciul Public de Asistenta Sociala si Autoritate Tutelara

Consilier

Paraschiv Marioara

Consilier

Dobrescu Sanda

Compartimentul Asistenta Medicala desfasurata in Unitatile de Invatamant

Asistent medical

Vintila Violeta

Serviciul Voluntar pentru Situatii de Urgenta (P.S.I.)

Sef Serviciu

Mitru Nicolae

Conducator autospeciala

Pinta Damian

Conducator autospeciala

Voicu Jean-Gabriel

Conducator autospeciala

Amariutei Marian

Conducator autospeciala

Roman Andrei

Conducator autospeciala

Visean Constantin

Servant pompier

Sacuiu Ion-Mircea

Servant pompier

Stancu Ginel-Cristian

Servant pompier

Pintoi Constantin

Formatie Gospodarire Oraseneasca

Sef formatie muncitori

Tilia Adrian

Lacatus mecanic

Fodor Ion

Lacatus mecanic

Vacant

Lacatus mecanic

Barbulescu Ion

Sudor

Iosub Constantin-Valentin

Tractorist

Vlad Ion

Sala Sport si Baza Sportiva

Administrator

Stanciu Elena

Biblioteca Oraseneasca

Bibliotecar

Bratosin Constanta-Carmen

Serviciul Public Comunitar Local de Evidenta Persoanelor

Consilier

Mitru Mariana-Cristina

Consilier

Vacant

Referent

Ilie Carmen-Amalia

Compartimentul Politie Locala

Politist local

Ionita Marian

Politist local

Vacant

Politist local

Necula Marian-Ciprian

Politist local

Popa Lucian-Gabriel

Politist local

Horodincu-Chirila Laurentiu-Ioan